Dallime mes rishikimeve të "1924"

53 bytes removed ,  4 vjet më parë
v
wikidata interwiki
v (wikidata interwiki)
 
* {{?}} [[Korrik]] - [[Azem Galica]], luftëtarë shqiptar (l. [[1889]])
* {{?}} [[Dhjetor]] - [[Elez Isuf Ndreu]], prijës popullor i çetave të krahinës së Dibrës. (l. [[1861]])
 
<!--Kategorizimi dhe ndërwiki-->
<!--[[sq:1924]-->
 
[[Kategoria:Shekulli XX]]