Dallime mes rishikimeve të "1926"

76 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
wikidata interwiki
(→‎[[:Kategoria:Vdekje 1926|Vdekje]]: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
v (wikidata interwiki)
 
 
== [[:Kategoria:Vdekje 1926|Vdekje]] ==
 
<!--Kategorizimi dhe ndërwiki-->
<!--[[sq:1926]]-->
 
[[Kategoria:Kalendari]]
[[Kategoria:Vite]]
 
[[nv:1901 – 1950]]