Dallime mes rishikimeve të "1943"

53 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
wikidata interwiki
v (Bot: Migrating 160 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q18623 (translate me))
v (wikidata interwiki)
* [[Ismail Strazimiri]], luftëtar shqiptarë (l. [[1868]])
* [[19 shtator]] - [[Safet Butka]], profesor, publicist dhe nacionalist shqiptar si veprimtar i [[Balli Kombëtar|Ballit Kombëtar]].
 
<!--Kategorizimi dhe ndërwiki-->
<!--[[sq:1943]-->
 
[[Kategoria:Shekulli XX]]