Dallime mes rishikimeve të "1959"

53 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
wikidata interwiki
(përmirësime teknike, zëvendësova: Janar → janar, Nëntor → nëntor duke përdorur AWB)
v (wikidata interwiki)
 
== [[:Kategoria:Vdekje 1959|Vdekje]] ==
 
<!--Kategorizimi dhe ndërwiki-->
<!--[[sq:1959]-->
 
[[Kategoria:Kalendari]]