Dallime mes rishikimeve të "Kryetari i Kosovës"

(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 178.175.0.89) dhe riktheu rishikimin 1841595 nga Astronomi06)
 
== Shih dhe ==
* [[Shpallja e Pavarësisë së Kosovës]]
 
{{sistemishtetrorKSH|Kryetari}}
Anonymous user