Dallime mes rishikimeve të "Bitumi"

71 bytes added ,  4 vjet më parë
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
 
 
Bitumi natyror nxirret nga miniera e [[Selenica|Selenicës]].
 
Perdoret per shtrimin e rrugeve dhe izolimin e tarracave te banesave.
 
[[Kategoria:Materiale natyrore]]
Anonymous user