Ndryshimi mes inspektimeve të "Lasgush Poradeci"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
[[File:Pogradec Promenade.jpg|thumb|Statuja kushtuar Lasgush Poradecit në qytetin e tij [[Pogradec]]]]
'''Llazar Sotir Gusho LIKE''' ([[27 dhjetor]] [[1899]] – [[12 nëntor]] [[1987]]) ishte një poet dhe shkrimtar [[shqiptar]].
 
== Jeta ==
Anonymous user