Ndryshimi mes inspektimeve të "Lasgush Poradeci"

v
U kthyen ndryshimet e 95.107.230.192 (diskutimet) në versionin e fundit nga Tiimiii.
v (U kthyen ndryshimet e 95.107.230.192 (diskutimet) në versionin e fundit nga Tiimiii.)
Etiketa: Rollback
[[File:Pogradec Promenade.jpg|thumb|Statuja kushtuar Lasgush Poradecit në qytetin e tij [[Pogradec]]]]
'''Llazar Sotir Gusho LIKE''' ([[27 dhjetor]] [[1899]] – [[12 nëntor]] [[1987]]) ishte një poet dhe shkrimtar [[shqiptar]].
 
== Jeta ==