Dallime mes rishikimeve të "Realiteti"

10 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.209.157 (diskutimet) në versionin e fundit nga 178.220.113.221.
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.209.157 (diskutimet) në versionin e fundit nga 178.220.113.221.)
Etiketa: Rollback
==Aksioma==
 
== Çfarë nuk mund të jetë realiteti ==divka koti
 
==Reliteti, botëvështrimet, dhe teoritë e realitetit==