Dallime mes rishikimeve të "Meda"

No change in size ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 178.175.23.45) dhe riktheu rishikimin 1832069 nga Kurioziteti123)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| titulli =
| emri i vërtetë = Mehedin Përgjeqaj sigøyne
| lindja = {{Ditëlindja dhe mosha|15|6|19691979}} {{KOS}}, Deçan
| vdekja =
| vite aktiv = 2001-prezentë
Anonymous user