Ndryshimi mes inspektimeve të "Gomari"

7 bytes added ,  3 vjet më parë
v (U kthyen ndryshimet e 77.29.115.199 (diskutimet) në versionin e fundit nga Flladimi.)
 
== Karakteristikat ==
Në ndryshim nga [[Kali|kali shtëpiak]], [[patkoi]] i gomarit është i përshtatshëm për një ecje në një truall të gurt dhe jo të rrafshetrrafshët.
 
== Shih edhe ==
Anonymous user