Ndryshimi mes inspektimeve të "Kiço Xhavella"

4 bytes added ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 2A02:582:D24:C100:DA1:149D:8B86:8870) dhe riktheu rishikimin 1662593 nga Marbott
(Rregullova gabim)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 2A02:582:D24:C100:DA1:149D:8B86:8870) dhe riktheu rishikimin 1662593 nga Marbott)
[[Figura:Kiço Xhavella.jpg|thumb|250px]]
'''Kiço Xhavella''', politikan, gjeneral Grekshqiptar nga [[Suli]], ish kryeministër i Greqisë.
 
== Jeta ==