Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:Planeti"

→‎Krahasimi: seksion i ri
(→‎Krahasimi: seksion i ri)
 
JU falenderojme shume per nderhyrjen i nderuar. Ju lutem ta vendosni nen mbrojtje artikullin “Misto Treska” dhe te lejoni vetem administratoret qe te kene mundesi ta redaktojne, pasi vandalizmat e perdoruesve problematike do te rikthehen aty te fshijne te dhenat dhe te sulmojne serish nese redaktimi lihet i lire...
 
== Krahasimi ==
 
Pershendetje. Je i lutur [https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Misto_Treska&type=revision&diff=1862449&oldid=1862308 qe te shohesh me pare krahasimin] e dy varianteve para se te shqyrtosh trajten e artikullit dhe ta deklarosh ne mbrojtje. Dukshem njeri variant eshte me i pajisur me referenca per detaje perkatese, promovon balancim te bemave te personazhit historik dhe nuk behet ripetitiv. Po vazhdoj ta shoh nga afer ecurine e artikullit sepse ka kontributin tim ne te, te lutem te peshosh krahasimin e mesiperm dhe nese ke mundesi jepme nje feedback. Pune te mbare --[[Përdoruesi:Zall-herr|Zall-herr]] ([[Përdoruesi diskutim:Zall-herr|diskutimet]]) 7 maj 2018 11:39 (CEST)
463

edits