Ndryshimi mes inspektimeve të "Dritan Hoxha (gazetar)"

Kthim ne gjendje enciklopedike
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Kthim ne gjendje enciklopedike)
 
== Aksidenti ==
Hoxha ishte duke i dhënë makinës së tij e tipit [[Ferrari]] rreth orës 1:51, kur makina doli nga rruga dhe u përplasë me një pemë buzë [[Lana|Lanës]], duke rezultuar në vdekjen e tij. dhe të dashurës së tij, Entela Hyskos.
 
== Referencat ==