Ndryshimi mes inspektimeve të "Berati"

29 bytes added ,  2 vjet më parë
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.209.44 (diskutimet) në versionin e fundit nga Neci1234.)
Etiketa: Rollback
Sot Berati trashëgon 210 objekte muzeale, nga të cilat 150 janë objekte në këmbë. Prej tyre 60 janë monumente të kategorisë së parë dhe të tjerat të kategorisë së dytë.
 
Midis këtyre vlerave, nga më të spikaturat janë.The pastaj buuuuuuuuuuummmmm.
 
====Kështjella====
Anonymous user