Ndryshimi mes inspektimeve të "Berati"

29 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.167) dhe riktheu rishikimin 1863005 nga 1l2l3k
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.167) dhe riktheu rishikimin 1863005 nga 1l2l3k)
Sot Berati trashëgon 210 objekte muzeale, nga të cilat 150 janë objekte në këmbë. Prej tyre 60 janë monumente të kategorisë së parë dhe të tjerat të kategorisë së dytë.
 
Midis këtyre vlerave, nga më të spikaturat janë.The pastaj buuuuuuuuuuummmmm.
 
====Kështjella====