Dallime mes rishikimeve të "Juri Gagarini"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
(Kategoritë)
 
== Tiparet e tij të veçanta ==
Një ndër tiparet e veçanta të tij ishte, shtatlartsia e ulët, Gagarin ishte vetëm 1,57 cmm, dhe buzëqeshja e jashtzakonshme e tij, që bëri bujë në gjithë botën.
 
== Nderimet ==
Anonymous user