Ndryshimi mes inspektimeve të "Rexhep Elmazi"

22 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
* Për veprën dhe krijimtarinë e Rexhep Elmazit ka magjistruar intelektuali gjilanas (Mr. [[Tahir Arifi]]).
* Mr. [[Tahir Arifi]] vepra "Poezia e Rexhep Elmazit”, 2008, (studim me të cilën edhe magjistroi në letërsi te Prof. Dr. [[Agim Vinca]]
 
{{Portal|Gjilan Permisoi Eron Shabani|Permisoi=}}
==Referencat==
{{reflist}}
 
==Referencat==