Dallime mes rishikimeve të "Thesari (kthjellim)"

ska përmbledhje të redaktimeve
*[[Thesari i shtetit]] - pasuria e shtetit,
*[[Thesari (në linjë)|Thesari]] - faqe informative dhe kulturore mbarëshqiptare
*[[Thesaurusi]] - një lloj i fjalorit terminologjik
*[[Thesalia]] - krahinë në Greqin e sotshme e cila si duket ka marr emrin prej sundimtarit me emrin Ali.
 
Anonymous user