Ndryshimi mes inspektimeve të "Paionët"

No change in size ,  13 vjet më parë
v
Paionet u zhvendos tek Paionët
(Faqe e re: Paionët grup fisesh ilire që banonin në luginën e sipërme të Aksiosit (Vardari) dhe degëve të tij, duke u shtrirë në Lidje deri te lugina e Srymonit (Struma)...)
 
v (Paionet u zhvendos tek Paionët)
936

edits