Ndryshimi mes inspektimeve të "Dashamir Peza"

387 bytes added ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''Dashamir Peza''' deputet i Partisë Socialiste në Kuvendin e Shqipërisë.
 
== Biografia ==
{{poli-cung}}
U lind në Tiranë, i biri i [[Myslim Peza|Myslym Pezës]] dhe gruan e tij të dytë, Xhemilen. Nga babai ka një vëlla të quajtur Partizan.<ref>{{Cite web|url=http://www.gazetatema.net/2012/01/20/divorcet-me-te-famshme-shqiptare/|title=Divorcet më të famshme shqiptare|date=20 janar 2012|website=gazetatema.net|publisher=Tema}}</ref>
 
== Referencat ==
<references />{{poli-cung}}
 
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
122

edits