Ndryshimi mes inspektimeve të "Zamora, Spanjë"

v
ështënjë
(- stampa coords (duplicate))
v (ështënjë)
}}
 
'''Zamora, Spanjë''' ështënjëështë një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[Tierra del Pan]], të provincës [[Zamora ((provincë) in Spanjë)|Zamora]], në [[Castile dhe León]]. Zamora, Spanjë ka 66293 banorë (2009), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 149.28 km<sup>2</sup>.
 
== Referencat ==