Ndryshimi mes inspektimeve të "Puma"

No change in size ,  2 vjet më parë
v
AT44 zhvendosi faqen Kugari tek Puma: Emri më i përhapur në gjuhën shqipe. Përfshihet në Fjalorin enciklopedik shqiptar dhe në shumicën e Encikopedive për kafshë.
v
v (AT44 zhvendosi faqen Kugari tek Puma: Emri më i përhapur në gjuhën shqipe. Përfshihet në Fjalorin enciklopedik shqiptar dhe në shumicën e Encikopedive për kafshë.)