Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:AT44"

v
(→‎"Zhendosje": seksion i ri)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Do krijoj nje faq me gjinine e pumes ku perfshihet vete kuguari....
Kam pasur nje arsye te forte qe e zhvendosa .... [[Përdoruesi:Punetor i Rregullt5|Punetor i Rregullt5]] ([[Përdoruesi diskutim:Punetor i Rregullt5|diskutimet]]) 20 qershor 2018 18:07 (CEST)
:Në gjuhën shqipe lloji ''Puma concolor'' njihet si '''Puma''' e jo si '''Kuguari'''. Nësë dëshiron të krijosh artikullin për Pumën si gjini mund ta krijosh këtu [[Puma (gjini)]]. Dhe nëse mundësh të ma përkujtosh arsyen ''e fortë'' të të zhvendosurit.--[[Përdoruesi:AT44|AT44]] ([[Përdoruesi diskutim:AT44|diskutimet]]) 20 qershor 2018 21:15 (CEST)