Ndryshimi mes inspektimeve të "Ermal Mamaqi"

15 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.126.137 (diskutimet) në versionin e fundit nga Mr Robot.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.126.137 (diskutimet) në versionin e fundit nga Mr Robot.)
Etiketa: Rollback
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
[[Skeda:Ermal Mamaqi.jpg|thumb|274x274px]]
'''Ermal Mamaqi''' lindi më [[21 mars]] [[1982]] është aktor, humorist dhe këngëtar ne kohe te lire.<ref name="dok1">[http://www.teksteshqip.com/ermal-mamaqi/biografia Biografi e tij në teksteshqip.com]</ref>
 
Mamaqi shkëputet nga spektakli "[[Portokallia|Portokalli]]" në [[Top Channel]], por jo nga grupi SHBLSH me të cilët vazhdoi të ketë sukses në spektaklin që zhvillohet çdo të dielë në [[Vizion Plus]] e quajtur "[[Apartamenti 2XL]]".<ref name="dok1"/> Tashmë ai drejton me sukses emisionin "276 ditë pa Ermalin" në Top Channel. Mamaqi është fejuarmartuar me [[Amarda Toska|AmardAmarda Toskën]].<ref name="dok1"/>
 
== Burimet ==