Ndryshimi mes inspektimeve të "1389"

53 bytes added ,  2 vjet më parë
v
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
 
== Ngjarje ==
* Zhvillohet [[Beteja e Fushë-Kosovës]] mes princave afërsiballkanikë dhe Prishtinës[[Perandoria Osmane|Perandorisë Osmane]].
 
== Vdekje ==