Ndryshimi mes inspektimeve të "1914"

27 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
v (wikidata interwiki)
Etiketa: përpunim burimi 2017
* [[Muzafer Pipa]], avokat, publicist shqiptar.
 
== [[:Kategoria:Lindje 1914|Lindje]] ==
* [[21 Shkurt]] - [[Andrea Varfi]], shkrimtar shqiptarë
* [[31 Korrik]] - [[Louis de Funès]], aktor, regjisor, producent dhe komedian francez