Ndryshimi mes inspektimeve të "1914"

No change in size ,  2 vjet më parë
Etiketa: përpunim burimi 2017
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
== Lindje ==
* [[21 Shkurtshkurt]] - [[Andrea Varfi]], shkrimtar shqiptarë
* [[31 Korrikkorrik]] - [[Louis de Funès]], aktor, regjisor, producent dhe komedian francez
==== Pa data ====
:''Datat e personave më poshtë nuk janë të shënuara në artikujt mbi biografinë e tyre:''