Ndryshimi mes inspektimeve të "24 Gusht"

59 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(përmirësime teknike, zëvendësova: Korrik → korrik, Gusht → gusht (3), Shtator → shtator, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
'''24 gushtiG ushti''' është dita e 236-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 237-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 129 ditë.
 
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|korrik|gusht|shtator}}
'''Cufo Tv'''
 
'''Elfi Gordon'''
 
'''Elfi Gordon 2'''
 
== Ngjarje ==
== Festa dhe përvjetore ==
* Dita e Pavarsisë së [[Ukraina|Ukrainës]]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Gusht]]
Anonymous user