Ndryshimi mes inspektimeve të "24 Gusht"

59 bytes removed ,  2 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.126.93 (diskutimet) në versionin e fundit nga Mr Robot.
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.126.93 (diskutimet) në versionin e fundit nga Mr Robot.)
Etiketa: Rollback
'''24 G ushtigushti''' është dita e 236-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 237-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 129 ditë.
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|korrik|gusht|shtator}}
 
'''Cufo Tv'''
 
'''Elfi Gordon'''
 
'''Elfi Gordon 2'''
 
== Ngjarje ==
== Festa dhe përvjetore ==
* Dita e Pavarsisë së [[Ukraina|Ukrainës]]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Gusht]]