Dallime mes rishikimeve të "Bashkimi Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Infobox non-profit | name = Bashkimi Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës dhe Burimeve Natyrore }})
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{Infobox nonNon-profit
| name = Bashkimi Ndërkombëtar për Ruajtjen e Natyrës dhe Burimeve Natyrore
}}