Ndryshimi mes inspektimeve të "Njeriu"

2 bytes added ,  1 vit më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| image = Human.svg
| image_caption = Një mashkull (djathtas) dhe një femër (djathtas)
| fossil_rangetemporal_range = {{Short fossil range|0.195|0}}
| status = LC
| trend = increasing