Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Aleatët e Luftës së Dytë Botërore"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{diskurim}} == Aleatet == Patjeter qe burimet shqip ashtu e kane, por a nuk vjen nga bajatizimi mbi 40 e sa vjeçar dhe ne histori kane prape bastionin e tyre? --~~~~)
 
{{diskurimdiskutim}}
 
== Aleatet ==
584

edits