Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Aleatët e Luftës së Dytë Botërore"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Aleatet ==
Patjeter qe burimet shqip ashtu e kane, por a nuk vjen nga bajatizimi mbi 40 e sa vjeçar dhe ne histori kane prape bastionin e tyre? --[[Përdoruesi:Lludha|Lludha]] ([[Përdoruesi diskutim:Lludha|diskutimet]]) 19 korrik 2018 20:41 (CEST)
Madje, i nderuar {{ping|1l2l3k}}, ja ku e ke kandarin, sepse e " me shume burime shqip me duken me kete titull" per te te cituar:
* [https://www.google.co.uk/search?ei=U9xQW6u8AYTkkgXg3bWQCg&q=%22Koalicioni+Antifashist+n%C3%AB+Luft%C3%ABn+e+Dyt%C3%AB+Bot%C3%ABrore%22&oq=%22Koalicioni+Antifashist+n%C3%AB+Luft%C3%ABn+e+Dyt%C3%AB+Bot%C3%ABrore%22&gs_l=psy-ab.12...20875.20875.0.22341.1.1.0.0.0.0.124.124.0j1.1.0....0...1.1.64.psy-ab..0.0.0....0.hcj_0mJiW2w "Koalicioni Antifashist në Luftën e Dytë Botërore"], 2 rezultate
* [https://www.google.co.uk/search?ei=StxQW5PGJYeckwW-66mADg&q=%22Aleat%C3%ABt+e+Luft%C3%ABs+s%C3%AB+Dyt%C3%AB+Bot%C3%ABrore%22&oq=%22Aleat%C3%ABt+e+Luft%C3%ABs+s%C3%AB+Dyt%C3%AB+Bot%C3%ABrore%22&gs_l=psy-ab.3...5359.6757.0.7112.2.2.0.0.0.0.108.215.0j2.2.0....0...1.1.64.psy-ab..0.0.0....0.oBwH05GzqPY "Aleatët e Luftës së Dytë Botërore"], 7 rezultate.
Te [https://www.wikidata.org/wiki/Q329888#sitelinks-wikipedia shihet edhe mos kemi ndonje wiki tjeter qe zgjedh te vazhdoje me pezhizhkat historiografike nga histerian wiki-t.] --[[Përdoruesi:Lludha|Lludha]] ([[Përdoruesi diskutim:Lludha|diskutimet]]) 19 korrik 2018 20:55 (CEST)
584

edits