Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Aleatët e Luftës së Dytë Botërore"

ska përmbledhje të redaktimeve
v
Te [https://www.wikidata.org/wiki/Q329888#sitelinks-wikipedia shihet edhe mos kemi ndonje wiki tjeter qe zgjedh te vazhdoje me pezhizhkat historiografike nga histerian wiki-t.] --[[Përdoruesi:Lludha|Lludha]] ([[Përdoruesi diskutim:Lludha|diskutimet]]) 19 korrik 2018 20:55 (CEST)
:Ne fakt ato duhen marre nga googlebooks, po atje duket edhe me mjeran argumenti per "Koalicioni Antifashist në Luftën e Dytë Botërore". {{ping|Udha}} ti c'mendon? --[[Përdoruesi:1l2l3k|1l2l3k]] ([[Përdoruesi diskutim:1l2l3k|diskutimet]]) 19 korrik 2018 21:04 (CEST)
:: Po. Me mendim, m'dukje dhe akuza per te shkarkuar gjetke mllefin e Ballabanit dikush tjeter po e ben çorap wiki-n. --[[Përdoruesi:Lludha|Lludha]] ([[Përdoruesi diskutim:Lludha|diskutimet]]) 19 korrik 2018 21:15 (CEST)
584

edits