Ndryshimi mes inspektimeve të "Përdoruesi diskutim:1l2l3k"

→‎Ballabani: seksion i ri
v (titulli eshte akuze)
Etiketa: Undo
(→‎Ballabani: seksion i ri)
Sa i përket kërcënimit me bllokim, redaktimi i Wikipedisë është bërë i pakëndshëm për mua.--[[Përdoruesi:Udha|Udha]] ([[Përdoruesi diskutim:Udha|diskutimet]]) 16 korrik 2018 18:23 (CEST)
:Udha, kur të kesh bërë më se [https://xtools.wmflabs.org/ec/sq.wikipedia.org/1l2l3k 13 mijë aprovime redaktimesh] brenda 12 muajve, sic kam bërë unë, atëherë do kuptosh që une filtroj goxha editime, dhe editimet e problematikëve si puna jote nuk më shpëtojnë kollaj. Ti je bllokuar disa herë e me të drejtë. Ta kam thënë në Meta anglisht e po ta them shqip prapë që s'kam asgje për të të kërkuar të falur. Gjithashtu po ta them prapë që nëse s'të pëlqej si administrator, mund të [[Wikipedia:Administruesit#Heqje_privilegjesh|shkosh këtu]] e të kërkosh që të më ''desysop''-in. Pastaj, si është e mundur që redaktimi është i pakëndshëm për ty kur u ktheve të editosh në sekondën e parë që të skadoi blloku? Nga ky veprim une do mendoja të kundërtën, pra që editimi i wikipedias ty të pëlqen. Gjithsesi më fol shqip këtu, jo anglisht, i fshiva komentet e tua anglisht. Nuk kam asnjë dëshirë t'i ul kokën askujt, po ta kam shpjeguar që heqja e materialit të mirë referencuar është problematike në wikipedia, dhe unë jam mbrojtës i wikit dhe punës që bëjnë kontribuesit. --[[Përdoruesi:1l2l3k|1l2l3k]] ([[Përdoruesi diskutim:1l2l3k|diskutimet]]) 16 korrik 2018 18:41 (CEST)
 
== Ballabani ==
 
Çeshtja eshte e thjeshte, nga ndonje mbrapaqendrim fetar dhe mveshje me nacionalizma ne nje shekull ku nacionalizem nuk ka pase, ju po shtremberoni artikullin ne menyre qe vete si fillim nuk kishit ndonjehere interes per ta pasuruar. Tani u be aq i tejngopur sa me shume ngjet si dosje hetimore, skendo-centriste, xhufka-hoxhiste, dhe me zor ruhet ndonje segment paragrafi ku te kete qasje enciklopedike. Vetem merre me mend se c'kredo ka Xhufi te flase per besueshmerine e religjiozitetit kur keto shfryrjet e andropauzes i boton vend e pa vend si varianti i tij me me pak yndyre sovjetike, Zefi. --[[Përdoruesi:Lludha|Lludha]] ([[Përdoruesi diskutim:Lludha|diskutimet]]) 19 korrik 2018 21:32 (CEST)
584

edits