Dallime mes rishikimeve të "Bajram Haxhiu"

18 bytes added ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Biografia e redaktuar e patriotit te shquar shqiptar Bajram Haxhiu.)
v
 
Bajram Haxhiu është edhe i ati i deshmorit të sportit shqiptar legjendës [[Abdurrahman Roza Haxhiu]] dhe veprimtarit të shquar për çështjen kombëtare shqiptare [[Qerim Haxhiu]].
 
== Referencat ==
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Lindje 1877]]