Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Ballaban Pasha"

 
{{ping|Lludha}} ti po thyen 3RR dhe une po te fal, po do ta nderpres kete amulli zhberjesh, pasi nuk do perfundojme kurre. Ke 1 muaj qe te parashtrosh kerkesat e mund t'i diskutojme te faqja e diskutimit. Po arrite konsensus, do i bejme ndryshimet pas 1 muaji. --[[Përdoruesi:1l2l3k|1l2l3k]] ([[Përdoruesi diskutim:1l2l3k|diskutimet]]) 20 korrik 2018 00:10 (CEST)
:{{ping|1l2l3k}} si eshte 3RR, brenda 24h ditor, apo nga revert-i i pare? Kerkesat i ke tek variantet qe futa ne artikull, joju thjesht po impononi kendveshtrimin tuaj si te vertete te perfundme dhe na behet Xhufi zeri i te vertetes. Koçi Xoxe do t'ishte krenar, perfundimisht --[[Përdoruesi:Lludha|Lludha]] ([[Përdoruesi diskutim:Lludha|diskutimet]]) 20 korrik 2018 00:16 (CEST)
584

edits