Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Ballaban Pasha"

ska përmbledhje të redaktimeve
::[https://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=Ballaban_Pasha&diff=next&oldid=1880553 zhberje #9]
::Zemergjeresia ime nuk e eshte e pafundme, tani qe bere pyetjen dhe more pergjigjen, dije se po te kapa me 3RR do te te bllokoj. Dhe po me krahasove me Koçi&Co do te te bllokoj per [[Wikipedia:Jo sulme personale|sulme personale]]--[[Përdoruesi:1l2l3k|1l2l3k]] ([[Përdoruesi diskutim:1l2l3k|diskutimet]]) 20 korrik 2018 00:28 (CEST)
:: Po ç'zemergjeresi se niseni me axhende te beni avoketerit e nje epoke a thua se jua ngarkuan veteranet e historiografise sone. Zemergjeresi eshte ta besh te çilter per lexuesin, jo per mbrapamendimet personale fetare, sikur i beri dje bemat. Mos e merr si sulm personal, merre si konstatim, ti ktheve edhe menyren me te moderuar per te pranuar nje shtiracak qe s'e kupton kultin si Xhufi vetem per ekspertizen e tij filo-nacionaliste dhe i fute mbrojtje. Kjo eshte '''siç them une''', nderkohe qe vetem more me lopate dhe i ngjeshe artikullit. Hajt shendosh --[[Përdoruesi:Lludha|Lludha]] ([[Përdoruesi diskutim:Lludha|diskutimet]]) 20 korrik 2018 00:34 (CEST)
584

edits