Dallime mes rishikimeve të "1001 Nete"

311 bytes removed ,  5 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(→‎top: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
Ky album mban 12 kënge te kompozuara nga Kompozitoret tone Kosovare [Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku].
 
== Këngët ==
* 1. [[Nisu nga vetvetja]]
* 2. 1001 Nete
* 3. E lire jam
* 4. Ndjehem e lumtur
* 5. Asgjë mos me pyet
* 6. Alkapone
* 7. Koha jone
* 8. Eni vajza
* 9. Me mua nuk është lehte
* 10. Çdo gjë mbaroi
* 11. 1001 Nete (Remix)
* 12. Herën e pare kur te takova (Iliret)
 
[[Kategoria:Albume 2000]]
Anonymous user