Dallime mes rishikimeve të "1001 Nete"

311 bytes added ,  4 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 46.99.21.201 (diskutimet) në versionin e fundit nga Mr Robot.
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 46.99.21.201 (diskutimet) në versionin e fundit nga Mr Robot.)
Etiketa: Rollback
 
 
Ky album mban 12 kënge te kompozuara nga Kompozitoret tone Kosovare [Armend Rexhepagiqi dhe Aida Baraku].
 
== Këngët ==
* 1. [[Nisu nga vetvetja]]
* 2. 1001 Nete
* 3. E lire jam
* 4. Ndjehem e lumtur
* 5. Asgjë mos me pyet
* 6. Alkapone
* 7. Koha jone
* 8. Eni vajza
* 9. Me mua nuk është lehte
* 10. Çdo gjë mbaroi
* 11. 1001 Nete (Remix)
* 12. Herën e pare kur te takova (Iliret)
 
[[Kategoria:Albume 2000]]