Dallime mes rishikimeve të "Bejlerbeu"

28 bytes added ,  4 vjet më parë
v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga Goelia) dhe riktheu rishikimin 1853211 nga Goelia)
[[Kategoria:Tituj]]
[[Kategoria:Perandoria Osmane]]
[[Kategoria:Tituj osmanë]]