Dallime mes rishikimeve të "Leipzig"

7 bytes added ,  4 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Tiberius.dot dhe 109.69.0.238) dhe riktheu rishikimin 1625772 nga Tytuu)
vNo edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
== Lidhje të jashtme ==
 
{{GjeoEvropa-gjeo-cung}}
 
[[Kategoria:Qytete në Gjermani]]