Ndryshimi mes inspektimeve të "Rijeka"

7 bytes added ,  2 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Ne shumicen e gjuheve ballkanike shkruhet dhe quhet RIJEKA.)
v
Etiketa: përpunim burimi 2017
* [http://www.rijeka.hr/ faqe zyrtare]
 
{{GjeoEvropa-gjeo-cung}}
 
[[Kategoria:Qytete në Kroaci]]