Dallime mes rishikimeve të "Hashim Thaçi"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
==Ri zhgjedhja 2011 dhe fitorja e Zhedhjeve 2011==
==Krijimi i kualcionit PDK - AKR==
== Kryemister i Kosoves 2011 - 2014 ==
 
==Referenca==
{{ref}}
20

edits