Dallime mes rishikimeve të "Karnivorët"

7 bytes added ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
{{SpeciesboxAutomatic taxobox|color=beige|name=Carnivora|image=Order Carnivora.jpg|image_caption=Mishngrënës të ndryshëm, me [[feliformia|feliformët]] ([[tigri]], [[hiena]], [[civeti]]) dhe [[caniformia|kaniformët]] ([[ariu i murrmë]], [[ujku]] dhe [[hamëtorja]])|subdivision_ranks=Familjet|subdivision= * Nënrendi [[Feliformia]]
** [[Eupleridae]]
** [[Felidae]]