Ndryshimi mes inspektimeve të "Gramoz Ruçi"

No change in size ,  2 vjet më parë
U zevendesua Kuvendi ne vend te "Kyvendi"
(+)
(U zevendesua Kuvendi ne vend te "Kyvendi")
| Feja = Bektashi
}}
'''Gramoz Ruçi''' ([[Salaria|Salari]], [[6 dhjetor]] [[1951]]) është politikan dhe kryetar i KyvenditKuvendit të Shqipërisë.
 
== Biografia ==
Anonymous user