Dallime mes rishikimeve të "Çeskova"

224 bytes added ,  3 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* [[Lista e ardhacakëve - Klinë]]
<!-- == Burimet == -->
{{reflist}} Fshati Çeskovë, shtrihet ne mes te
Rrafshit te Dukagjinit dhe i perket zones se Lugut te Baranit, banoret e fshatit kryesisht merren me bujqesi. Po ashtu ky fshat njihet si mburoja kryesore e Dukagjinit ne luften e fundit
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user