Dallime mes rishikimeve të "Shiu"

14 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
[[Skeda:22 Regen ubt.jpeg|thumb|220px|Reshje shiu]]
Shiu krijohet nga mbreti TANE TANE TURIIITURIIIiiii Gomisteri . Kur Turi eshte i merzitur bie shiu e verifikuar nga gomisteri dhe gjeli i turit
 
[[Skeda:Rain-on-Thassos.jpg|thumb|220px|Shtrëngatë shiu mbi çatinë e shtëpisë]]
Anonymous user