Ndryshimi mes inspektimeve të "Diskutim:Stadiumi Kombëtar "Qemal Stafa""

ska përmbledhje të redaktimeve
v
Para pak kohësh zv. Ministri i Turizmit, Kulturës, Rinis dhe Sporteve [[Nikoll Lesi]] bëri të ditur se MTKRS ka përgatitur një draft për ndryshimin e emrit të stadiumit kombëtar nga "Qemal Stafa" që është aktualish në "Panajot Pano". [[User:Irvi Hyka|Irvi HykaIH]]